dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski

147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

147 ogłoszeń

197 000 zł4 630 m² 42,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji od klienta kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową, dwie działki, o łącznej powierzchni 4630m 2 w Ostrowcu Św. nr ewidencyjne działek 23/1.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł165 m² 3 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:494 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem mieszkalnym oraz budynkiem usługowym, położona w atrakcyjnej części Ostrowiec Świętokrzyski przy ul. Świętokrzyskiej. Całość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł52,30 m² 5 697,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świetokrzyski ul.Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie po remoncie o powierzchni 52,30 m2 przy ul. Sienkiewicza w Ostrowcu Św.,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł133 m² 3 751,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:496 m²

Agencja nieruchomości homeserwis Ostrowiec św. ul.Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży dom 2-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 133 m2 z działką 496 m2 przy ul.Iłżeckiej. Dom z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł34,15 m² 5 827,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 34,15 m 2 na 4 piętrze/4 na os. Słonecznym. Mieszkanie z księgą wieczystą. Mieszkanie o wystawie pd.-.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

195 000 zł62,36 m² 3 127 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w atrakcyjnej cenie - poniżej 3150 zł/ m.kw. duże przestronne 3-pokojowe unikatowe mieszkanie , znajdujące się w świetnej lokalizacji. CO.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa zabudowana, ul. Przemysłowa

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

2 454 205 zł24 153 m² 101,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca na rozwój biznesu, które nie ogranicza Twoich planów? Mamy dla Ciebie wyjątkową nieruchomość w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Przemysłowej! kluczowe parametry: - działka: 24.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja homeserwis Nieruchomosci prezentuje do wynajmu kawalerkę o powierzchni 36 m2, piętro 4/4 w osiedlu Rosochy w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne, posiada pokój z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ostrowiec Świętokrzyski

Koszary,Ostrowiec Świętokrzyski

98 000 zł840 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy Państwu do sprzedaży budowlaną działkę położoną przy jednej z bocznych dróg, od ul. Bałtowskiej, przy ulicy Zapłocie. Ulica Zapłocie jest ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:726 m²

Bez prowizji od klienta kupującego! Do sprzedaży nowy, parterowy dom, z mieszkalnym poddaszem i garażem w bryle budynku na działce 726m 2. Nieruchomość położona w Denkowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł220 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentuję Państwu dom na wynajem w Ostrowcu Św. ul. Nowe Piaski. Usytuowany w cichej i spokojnej okolicy blisko lasu, ścieżki spacerowej oraz rowerowej. Idealny dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł48,50 m² 4 226,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2 zlokalizowane w samym sercu Ostrowca Świętokrzyskiego przy ulicy Siennieńskiej 4. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kamienna,Ostrowiec Świętokrzyski

259 000 zł105 m² 2 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:826 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni ~105m2 w Ostrowcu Św. na ul. Żabiej. Dom wolnostojący, wybudowany w 1965r. To 1 kondygnacja mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski

365 000 zł3 700 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działki budowlane Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Rudzka, woj. świętokrzyskie działka nr ewid. 42/5, identyfikator:.

Szczegóły ogłoszenia

14,81 zł/m²216 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do współpracy zaprasza Agencja Nieruchomości homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski z prawdziwą licencją pośrednika nieruchomości ministerstwa nr 18756. Prowizja od 1 do 2,5%.

Szczegóły ogłoszenia

20,83 zł/m²120 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajmu lokal o pow. całkowitej 120 m 2 położony przy trasie k-9 , drodze wylotowej z Ostrowca Św. do Opatowa. Dziennie przejeżdża ulicą w obu kierunkach około 20 tys.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 719 m² 75,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlano-rekreacyjną położoną przy jednej z bocznych dróg, od ul. Bałtowskiej, przy ulicy Zapłocie. Ulica Zapłocie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Lelewela

Kuźnia,Ostrowiec Świętokrzyski

790 000 zł270 m² 2 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 726 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem, położona przy ul. Joachima Lelewela w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dom mieszkalny z 1920 roku o powierzchni zabudowy 187.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Bałtowska

Gutwin,Ostrowiec Świętokrzyski

1 249 000 zł198 m² 6 308,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agencja Nieruchomości homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski prezentuje sprzedaż pięknego domu o powierzchni całkowitej 198 m2 w bocznej uliczce w dzielnicy Koszary (boczna uliczka od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Ogrody,Ostrowiec Świętokrzyski

339 000 zł68,71 m² 4 933,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na os. Ogrody w Ostrowcu Św. Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł3 430 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

1. Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w strategicznym punkcie Ostrowca Świętokrzyskiego, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 763 m² 169,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę budowlaną, przemysłową w bardzo dobrej lokalizacji. Działka o powierzchni 1763m2 mieści się przy samej ul. Świętokrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla pracowników firm. Oferujemy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie o pow.64m 2 , na drugim piętrze ( mieszkalne poddasze) w wolnostojącym budynku przy ul. Żabiej. Mieszkanie nowe, po.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł57,76 m² 4 414,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57,76 m2 na 1 piętrze 4-piętrowiego bloku przy ul.Kochanowskiego w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne, środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Żurawia

Kuźnia,Ostrowiec Świętokrzyski

185 000 zł2 137 m² 86,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej Ofercie mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 2137 m . Działka o szerokości 40 metrów z drogą asfaltową i mediami również w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

2 100 000 zł755 m² 2 781,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa, niższa cena nieruchomości Spadek ceny: 100 000 zł Aktualna cena: 2 100 000 zł Atrakcyjna obniżka ceny inwestycja gotowa do generowania przychodu od pierwszego dnia. Master house nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł44,50 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul. Iłżecka 23, prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,50 m2, piętro 1/4, przy ul. Polnej w Ostrowcu Św.

Szczegóły ogłoszenia

14,87 zł/m²31 m² 461 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agencja nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje wynajem budynku użytkowego o powierzchni ok.400 m2 przy ul Samsonowicza na działce 3000 m2. Budynek użytkowy to 1. Parter:sklep /.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kilińskiego

Kamienna,Ostrowiec Świętokrzyski

38,89 zł/m²126 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 126 m centrum Ostrowca Świętokrzyskiego, ul. Kilińskiego Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 126 m , położony w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Ludwików,Ostrowiec Świętokrzyski

590 000 zł157 m² 3 757,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 157 m położony na działce 700 m na ulicy Wiejskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Niewielka, łatwa w utrzymaniu działka, dom.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł63,97 m² 5 314,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż bardzo funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,96 m , położone na Osiedlu Patronackim w Ostrowcu Świętokrzyskim w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł2 879 m² 190,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę przemysłowo usługową z budynkiem na ul. Kolejowej w Ostrowcu Św. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł248 m² 2 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Agencja homeserwis nieruchomości 27-400 Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną przy granicy miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

16,77 zł/m²238,50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. 238,50 m 2 na parterze dwupiętrowej kamienicy przy ul. Iłżeckiej w Ostrowcu Św. Lokal do adptacji pod działalność. Usytuowany jest w głębi budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kopaniny

Gutwin,Ostrowiec Świętokrzyski

1 199 000 zł274,25 m² 4 371,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Kopaniny. Działka o powierzchni około 1027 m zabudowana jest komfortowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł537,30 m² 16,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjną nieruchomość komercyjno-mieszkalną położoną w Ostrowcu Świętokrzyskim, idealną pod działalność usługową, handlową lub produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł40 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie z odrębną własnością, położone w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Henryka Sienkiewicza. Lokal usytuowany jest na parterze w bloku trzykondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ostrowiec Świętokrzyski

Kuźnia,Ostrowiec Świętokrzyski

175 000 zł665 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną na ul. Kuźnia w Ostrowcu Św. Działka nr ewid.15 obręb 37 Ostrowiec Św. o pow. 665 m 2 , o wymiarach 20m x 45m, 20.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

239 000 zł50,12 m² 4 768,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim. Widne mieszkanie o powierzchni 50,12m2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Częstocice,Ostrowiec Świętokrzyski

384 000 zł150 m² 2 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:949 m²

Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny dom z zieloną działką w Ostrowcu Św. na ul. Żeromskiego. Po więcej zdjęć zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kopernika

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

270 000 zł59 m² 4 576,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Kopernika w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód),.