dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski

147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

147 ogłoszeń

2 000 000 zł3 184 m² 628,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pnb 42 mieszkania pum ok. 3 122 m Ostrowiec Św. Cena: 2 000 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 210 zł340 m² 9,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną przestrzeń magazynową zlokalizowaną w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Kilińskiego. Powierzchnia: * magazyn zewnętrzny (wiata i plac): 270 m (cena.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł71,13 m² 5 553,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż 71,13 m 2 piętro Rosochy 43, ostrowiec Świętokrzyski Master House Nieruchomości z Ostrowca Świętokrzyskiego prezentuje na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł6 681 m² 64,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Sercu Rozwijającej się Dzielnicy Ostrowiec Św. Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową położoną w obrębie 22 w Ostrowcu Świętokrzyskim (nr.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł132 m² 5 674,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 347 m²

Dom + 2 Hale Usługowe | Działka 63 ary | Ostrowiec Św. Idealne pod biznes! Szukasz miejsca, gdzie połączysz komfortowe życie z prowadzeniem własnej firmy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł47,60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,60 m2, piętro 4/10 (winda) przy ul. Polnej w Ostrowcu Św. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

179 300 zł1 630 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1702m znajdującą się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działki znajdują się na zbiegu ulic Sienkiewicza i Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł40 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Ostrowcu świętokrzyskim w osiedlu Słoneczne. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi do których jest bezpośrednie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

200 000 zł54,55 m² 3 666,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż 54,55 m 1 piętro Ostrowiec Świętokrzyski Master House Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,55 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł57,80 m² 34,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie w osiedlu Patronackim w Ostrowcu Św. Mieszkanie znajduje się na parterze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Ostrowiec Świętokrzyski

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski

3 900 000 zł2 000 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 335 m²

| na sprzedaż hala o łącznej powierzchni ok. 2000 m , zlokalizowana w dzielnicy Kąty Denkowskie, w Ostrowcu Świętokrzyskim , w sąsiedztwie zabudowy przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł204 m² 1 602,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Agencja homeserwis Nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu w stanie surowym otwartym w dzielnicy Kolonia Robotnicza, wśród nowych domów jednorodzinnych, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł166 m² 6 981,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Agencja homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 oferuje sprzedaż atrakcyjnego domu o pow. zabudowy 166 m2 w dzielnicy willowej Ostrowca, w bocznej uliczce nie generującej ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Pułanki

Pułanki,Ostrowiec Świętokrzyski

1 200 zł33,60 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego mieszkania na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim! Oferujemy Państwu kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,60 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł90 m² 5 766,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości ul. Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży bezczynszowe ekskluzywne mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Czerwińskiego w Ostrowcu Św. W kamienicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł228 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Agencja homeserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom o powierzchni 228 m2 z działką o powierzchni 697 m2. Dom wykończony w 2005r. Technologia budowy cegła, pustak, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł468,10 m² 1 046,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:370 m²

Bez prowizji od kupującego! Do sprzedaży budynek usługowo- produkcyjny, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, na działce o pow. 370 m 2 przu ul. Długiej 44. Budunek.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł48,89 m² 4 888,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Staszica w Ostrowcu Św. Ustawne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,89m2 położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kuźnia,Ostrowiec Świętokrzyski

889 000 zł107,17 m² 8 295,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży nowe, przestronne domy na ul. Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Po dużo więcej zdjęć oraz wizualizacje zapraszam do kontaktu. Cena dotyczy 1 domu.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł68,93 m² 5 933,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania od zaraz, na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przestronne i widne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł240 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Bez prowizji od kupującego1 Oferujemy do sprzedaży murowany, piętrowy dom , na działce o powierzchni 514m 2 przy ul. Wieniawskiego. Bardzo dobra lokalizacja, ulica osiedlowa, cicho.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł49,10 m² 42,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Homeserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 M2 w osiedlu Stawki, piętro 2/4. Mieszkanie dwustronne, posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Ludwików,Ostrowiec Świętokrzyski

169 000 zł50 m² 3 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:307 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny dom w trakcie remontu na ul. Zygmuntówka w Ostrowcu Świętokrzyskim. Parterowy dom jednorodzinny z potencjałem w trakcie remontu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46,01 m² 5 433,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkannie o pow. 46,01m 2 na parterze przy ul. Iłżeckiej. Mieszkanie to pełna własność, ma założoną księgę wieczystą i wykupiony udział.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 075 m² 274,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji dla biura od kupującego. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 1075 m 2 w bardzo dobrej lokalizacji w Ostrowcu Św., przy ul. Rzeczki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Świętokrzyska

Częstocice,Ostrowiec Świętokrzyski

1 990 000 zł1 039 m² 1 915,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 869 m²

Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Świętokrzyskiej, w przemysłowej części miasta. To doskonałe miejsce dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 733 m² 70,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Funkcjonalna działka budowlana na sprzedaż. Fajnie umiejscowiona w bardzo dogodnym miejscu z infrastrukturą techniczną, to atuty niżej opisanej nieruchomości. Na działce występują.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kilińskiego

Kamienna,Ostrowiec Świętokrzyski

34,70 zł/m²19,51 m² 677 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dwa lokale biurowe o powierzchni 10,67 m oraz 8,84 m , zlokalizowane w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Kilińskiego 39. Lokale znajdują się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47,80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec świętokrzyski ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,60 m2, piętro 4/4 przy ul. Kochanowskiego w Ostrowcu Św. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł152 m² 5 328,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży budynek wolnostojący- kamienica, z lokalem usługowo-handlowym w części parterowj i dwoma mieszkaniam i w centrum miasta, na działce o pow.493m 2. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 wystawia do wynajmu mieszkanie o powierzchni 34 m2, piętro 2/4 przy ul. Iłżeckiej w Ostrowcu Św. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Hutnicze,Ostrowiec Świętokrzyski

369 000 zł88 m² 4 193,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe lokal mieszkalny, bez kw położony w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tadeusza Kościuszki. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł57,80 m² 38,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Agencja homeserwis nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 57 m2, piętro 3/10 w wieżowcu na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanie dwustronne (północ.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł85 m² 2 105,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Agencja nieruchomości homeserwis Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu o pow. całkowitej 85 m2 na działce 1540 m2 przy ul.Świętokrzyskiej. Dom do gruntownego remontu, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski

495 000 zł148 m² 3 344,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 148m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 644m w Ostrowcu Św. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Iłżecka

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

43,24 zł/m²37 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji dla biura od wynajmującego Oferujemy do wynajmu lokal o pow. 37m 2 przy ul. Iłżeckiej 38 , dosłownie vis-a-vis Starostwa ostrowieckiego. Lokal z przeznaczeniem pod biuro, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł166 m² 7 048,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Garncarska

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski

380 000 zł107,20 m² 3 544,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Dom bliźniak o pow. 107 m w Ostrowiec Świętokrzyski, położony na ogrodzonej działce 6 arów w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom składa się z 5 pokoi, 2 kuchni i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamienna,Ostrowiec Świętokrzyski

344 900 zł62,70 m² 5 500,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Św. To przestronne, widne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kąty Denkowskie

Koszary,Ostrowiec Świętokrzyski

95 000 zł1 130 m² 84,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od Kupującego. Nieruchomości Merkury oferuje do sprzedaży d ziałkę nr 39/9 obręb 26 ark.1 w Ostrowcu Św. przy ul. Kąty Denkowskie Działka o pow. 1130m 2 , kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bałtowska

Koszary,Ostrowiec Świętokrzyski

945 000 zł650 m² 1 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Gigantyczny potencjał: 650 m przy głównej drodze! Biznes, inwestycja lub Rezydencja Szukasz nieruchomości, która zarobi na siebie od pierwszego dnia? A może potrzebujesz przestrzeni, która.