Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski Osiedle Słoneczne

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

249 000 zł48,10 m² 5 176,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Os. Słonecznym w Ostrowcu Św. Widne mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 mieści się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł40 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Ostrowcu świętokrzyskim w osiedlu Słoneczne. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi do których jest bezpośrednie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 200 000 zł360 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękny dom, z lokalem o charakterze usługowo-handlowym w części parterowej, na działce o powierzchni 1087 m 2. Nieruchomość atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

180 000 zł38 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Bez prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 37,5 m 2 na parterze w wieżowcu nr 13 na os. Słonecznym. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, uregulowany stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

190 000 zł40 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 39,9 m 2 na 4 piętrze/4 na os. Słonecznym. Mieszkanie z księgą wieczysta, bez obciążeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

169 000 zł40 m² 4 246,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulne mieszkanie do remontu na Osiedlu Słonecznym 23, w Ostrowcu Świętokrzyskim. Widne mieszkanie o powierzchni 39,8m2 mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ostrowiec Świętokrzyski

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

198 000 zł40 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m na Os. słoneczne, usytuowane na czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

245 000 zł57 m² 4 313,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie m-4 o pow. 56,8 m 2 na 4p /4 na os. Słonecznym. Bardzo dobra lokalizacja, w drugiej linii zabudowy od ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

265 000 zł57 m² 4 665,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji od klienta kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie m-4 o pow. 56,8 m 2 na 4p /4 na os. Słonecznym. Bardzo dobra lokalizacja, w drugiej linii zabudowy od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

264 000 zł57 m² 4 647,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

269 000 zł59 m² 4 567,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie na Osiedlu Słonecznym 9, w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 58,9m2 mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ostrowiec Świętokrzyski

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

1 250 zł39 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla biura od najemcy Merkury Nieruchomości oferuje do wynajmu dwupokojowe mieszkanie 39m 2 na 2 p/10 na os. Słonecznym. Mieszkanie atrakcyjnie położone, wszędzie blisko, duży parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

199 000 zł48 m² 4 137,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulne mieszkanie do remontu na Osiedlu Słonecznym 34, w Ostrowcu Świętokrzyskim. Widne mieszkanie o powierzchni 48,1m2 mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

196 000 zł47 m² 4 170,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży posiadamy przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 47m2 na ul. Polnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanie składa się zdwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

190 000 zł40 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie grzecznościowe Bezpośrednio Cena 190 tys. Mieszkanie spełnia warunki na kredyt 2% i jeśli to Twoje pierwsze mieszkanie nie płacisz 2% pcc. Dzwoń   Na sprzedaż mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

260 000 zł56 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na IV piętrze wieżowca - Osiedle Słoneczne. Okna drewniane, na podłodze: panele i płytki, zabudowa kuchni i przedpokoju. Spokojni sąsiedzi, czysta winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dgn-mw.2 Nieruchomości Dorota oferują na wynajem mieszkanie na osiedlu Słonecznym 26 o powierzchni 39,80m2 Mieszkanie znajduje się na parterze oraz składa się z : dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

141 000 zł48 m² 2 937,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładnie ustawne mieszkanie o dwustronnym rozkładzie Oddzielna widna kuchnia,duża łazienka,balkon typu loggia Nowe okna i wylewki Zadbana klatka ,domofon Dużo zieleni ,ciekawa i dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Ostrowiec Świętokrzyski

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

450 zł10 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:450 zł

Samodzielny pokój w mieszkaniu przeznaczonym dla 4 uczennic. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Słonecznym przy Ekonomiku. W mieszkaniu jest dostępny internet w ramach czynszu, media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

189 000 zł52 m² 3 669,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio komfortowo urządzone mieszkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim w doskonałej lokalizacji (sklepy, przedszkole, szkoła,przychodnia, kościół). Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

60 000 zł27 m² 0,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawaleke 27metrow na Osiedlu Slonecznym. W mieszkaniu zostaly wymienione okna dzrzwi itd. Bardzo mile sasiedztwo oraz lokalizacja. Niski czynsz okolo 200zl. Pozdrawiam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

90 000 zł46 m² 1 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 46m2, 2 pokoje. Spokojna okolica, blisko: place zabaw, sklepy, przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

120 000 zł57 m² 2 112,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje,56,8m2, III/IV p,dwustronne, widna kuchnia. Atrybutem jest bardzo dobra lokalizacja (os. Słoneczne). Stan dobry, do odświeżenia lub nowej aranżacji. Cena do negocjacji. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

119 000 zł48 m² 2 474,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 48,2 m, 2 pokojowe. Orientacja mieszkania: wschód-zachód Na zachód skierowana kuchnia i mniejszy pokój, na wschód duży pokój. Mieszkanie na 10-tej kondygnacji bloku 10-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

110 000 zł40 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kuchnia widna. Okna w mieszkaniu wymienione na nowe. Balkon, piwnica. Ksylamit usunięty. Cena 110tys. Pln do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

120 000 zł49 m² 2 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam ładne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 49 m w 4-piętrowym bloku na os. Słonecznym. Stan prawny mieszkania: prawo odrębnej własności z księgą wieczystą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

650 zł40 m² 16,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Słonecznym.Piętro 3.Mieszkanie w bardzo dobrym stanie,umeblowane,sprzęt AGD.Odstępne 650+czynsz+opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

650 zł40 m² 16,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Lokal usytuowany w centrum oś.słonecznego.Zaraz przy pasażach handlowych.Dostępny od 01.02.2014 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

150 000 zł57 m² 2 640,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na os. Słonecznym 26, w spokojnej części osiedla. Dwustronne,jasne, 56,8 m2, III piętro.Mieszkanie ładne , zadbane, wymaga tylko odświeżenia. Okna pcv, drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

400 zł40 m² 10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czyste, zadbane w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

750 zł46 m² 16,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam dziś do zaoferowania mieszkanie w centrum ostrowca cena to 750zł/miesięcznie+ opłaty licznikowe (prąd,woda,gaz,ogrzewanie), istnieje możliwość podpięcia internetu. Kontakt Łukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

600 zł40 m² 0,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane.Miłe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Polna

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajme lokal wolnostojacy o powierzchni 75 m kwadratowych w Ostrowcu Sw.Z tylu sklepu znajduje sie plac o powierzchni 50m kwadratowych.Obok lokalu znajduje sie parking z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

800 zł38 m² 21,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane,kuchnia wyposażona,dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

500 zł27 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wymajęcia mieszkanko pokój z kuchnią. Kuchnia i łazienka wyposażone. Czyste po remoncie. Cena 500 zł + czynsz + media. Wolne od sierpnia. Kontakt tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

115 000 zł48 m² 2 390,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w centrum miasta, świetna lokalizacja, w okolicy sklepy, hala targowa, przychodnia, szkoła, przedszkole, przystanek mpk przed blokiem, klatka bardzo cicha i spokojna, mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

115 000 zł48 m² 2 390,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe, nowe okna, płytki w kuchni i łazience, piwnica, możliwość zakupu z garażem, okolica - centrum miasta, bardzo spokojna cicha klatka, możliwość zakuou.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

127 000 zł46 m² 2 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia, łazienka osobno, w dużym pokoju wyjście na balkon, pokoje: duży 20 m2, mniejszy ok. 12 m2, piętro 2/4, umeblowane do zamieszkania.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

120 000 zł48 m² 2 474,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie sprzedam 48 m2, piętro3/4 na Osiedlu Słoneczym. Atrakcyjna lokalizacja, spokojna okolica, w pobliżu sklepy, przychodnie, przedszkole i inne. Wymienione okna, reszta w mierę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

129 000 zł48 m² 2 681,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Jasne, dwustronne mieszkanie, w wieżowcu na osiedlu Słonecznym, położone na 1 piętrze (48,10 m2), orientacja: wschód (salon) - zachód (kuchnia, sypialnia). Absolutne centrum miasta,.