dowolna

Mieszkania w bloku Ostrowiec Świętokrzyski - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

400 zł40 m² 10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czyste, zadbane w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pułanki

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ma niemal 49m2 powierzchni, na którą składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Lokal jest jasny, zadbany, nie wymaga remontu, częściowo umeblowany. Płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

185 000 zł67 m² 2 748,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,3 m (72m w księdze wieczystej) mieszczące się w cichej i spokojnej okolicy w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Polnej 7a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ogrody

Ogrody,Ostrowiec Świętokrzyski

35 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie jednostronne, kuchnia na wymiar ( lodówka, zmywarka Black Red White) na podłodze płytki; wymienione okna, drzwi; w łazience kabina prysznicowa; w sypialni duża szafa na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

700 zł39 m² 17,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

kawalerka,umeblowana,w lazience nowa pralka.możliwośc usunięcia mebli.możliwośc negocjacji ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

88 000 zł41 m² 2 146,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne o pow. 41 m2, 2 pokoje, duża widna kuchnia, łazienka z wc , duży prostokątny przedpokój. Położone w centrum Ostrowca, budowane metodą tradycyjną z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Denkowska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

120 000 zł38 m² 3 166,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zakupu mieszkań na nowo powstającym zamkniętym osiedlu Zielony Stok w centrum Ostrowca Św. Mieszkania dostępne są w metrażach od 31 do 138 m2. Drzwi mieszkaniowe antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynek

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

400 zł46 m² 8,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie własnościowe 46 m2 w samym centrum miasta. Blok po remoncie, 2-pokoje, łazienka, duży przedpokój, duży balkon na stronę rynku miasta. mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka. Cena nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Spółdzielców

Spółdzielców,Ostrowiec Świętokrzyski

165 000 zł64 m² 2 578,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie 4 - pokojowe, widne, ciepłe, przestronne. Wszędzie blisko. W poblizu znajduje sie szkoła, przedszkole, przychodnia i plac zabaw z fontanną. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radwana

Rosochy,Ostrowiec Świętokrzyski

172 500 zł69 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie własnościowe-ksiega wieczysta-nie wymaga wkładu finansowego. Możliwość pozostawienia mebli. W czynszu gorąca i zimna woda a także co, osobna toaleta. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ogrody

Ogrody,Ostrowiec Świętokrzyski

155 000 zł59 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzy pokojowe po generalnym remoncie.W centrum,obok bloku mieści się plac zabaw,szkoła,przedszkole,poczta,przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ogrody

Ogrody,Ostrowiec Świętokrzyski

35 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednostronne, po remoncie ( kuchnia meble na wymiar brw zmywarka, podłoga - płytki), sypialnia ( szafa w zabudowie Komandor, duża), łazienka ( kabina prysznicowa, po remoncie) , panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rosochy

Rosochy,Ostrowiec Świętokrzyski

110 000 zł48 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 48 mkw. z dużym balkonem, III p. w bloku ivp., wielka płyta, blok ocieplony, własność odrębna. Osiedle Rosochy. Dwa pokoje (18 i 10,5 mkw), z oknami na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Spółdzielców,Ostrowiec Świętokrzyski

149 500 zł65 m² 2 292,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie środkowe, dwustronne (wschód-zachód) o pow. 65,22 m2, 3 pokoje z oddzielnymi wejściami (9 m2, 9 m2, 12 m2), duży otwarty salon z otwartym aneksem kuchennym (23,2 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ogrody

Ogrody,Ostrowiec Świętokrzyski

95 000 zł36 m² 2 676,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Duża przestronna i widna kuchnia, duży pokój z balkonem przez całą długość pokoju, przestronna łazienka, czynsz wynosi około 240 zł (w tym opłata za ciepłą wodę i ogrzewanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pułanki

Pułanki,Ostrowiec Świętokrzyski

175 000 zł70 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne co do rozkładu pomieszczeń, zadbane mieszkanie, dobrze zlokalizowane na oś. Pułanki. Jest tu cicho i spokojnie, blisko do sklepów, centrum handlowego, szkół, przedszkoli, przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

750 zł46 m² 16,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam dziś do zaoferowania mieszkanie w centrum ostrowca cena to 750zł/miesięcznie+ opłaty licznikowe (prąd,woda,gaz,ogrzewanie), istnieje możliwość podpięcia internetu. Kontakt Łukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stawki

Stawki,Ostrowiec Świętokrzyski

550 zł48 m² 11,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

umeblowane 4 pietro tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ogrody

Ogrody,Ostrowiec Świętokrzyski

118 000 zł48 m² 2 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko szkoła, przedszkole, sklepy, kościół. Do mieszkania przynależy piwnica i schowek na półpiętrze. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radwana

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

800 zł55 m² 14,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone rodzienie lub firmie. 800 + opłaty. (cena do uzgodnienia). Tel. kontaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stawki

Stawki,Ostrowiec Świętokrzyski

115 000 zł48 m² 2 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, przestronne, ustawne, widna kuchnia, bez ksylamitu,dobra lokalizacja. Mieszkanie w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rosochy

Rosochy,Ostrowiec Świętokrzyski

110 000 zł48 m² 2 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Rosochy. Lokal składa się z salonu, z którego jest wyjście na balkon, sypialni, oddzielnej kuchni, przestronnego przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pułanki

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2007 r., wymieniona instalacja elektryczna i hydrauliczna, nowe okna oraz drzwi, zabudowa przedpokoju, meble na wymiar w dużym pokoju oraz kuchni. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

600 zł40 m² 0,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane.Miłe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliska

Ludwików,Ostrowiec Świętokrzyski

550 zł50 m² 1,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme od zaraz mieszkanie dwupokojowe umeblowane z lazienka i balkonem. Stan dyskretny.Czynsz 550 zl miesiecznie plus oplaty .Jeden miesiac kaucji .Blisko szkola, apteka,sklepy.Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimkiewiczowska

Hutnicze,Ostrowiec Świętokrzyski

90 000 zł50 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Ostrowcu Św. ul. Klimkiewiczowska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osadowa

Częstocice,Ostrowiec Świętokrzyski

115 000 zł61 m² 1 879,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 61,2 m2, 3 pokoje (13m2, 12 m2, 18m2), widna kuchnia, łazienka, wc, duży przedpokój, balkon. Mieszkanie środkowe. Położone w Częstocicach, w małym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Sienkiewiczowskie,Ostrowiec Świętokrzyski

110 000 zł43 m² 2 552,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękną kawalerkę w centrum Ostrowca. Jest to mieszkanie do remontu, ale dla kogoś z wyobraźnią może stanowić pole do rozmaitych zmian. Pokój gościnny jest bardzo duży co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stawki

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

175 000 zł70 m² 2 505,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

mieszkanie dwustronne, okna pcv, podłogi klepka parkietowa - buk, oddzielne wc i Łazienka,duża kuchnia - 9,42m2, pokoje: 18,51m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

80 000 zł34 m² 2 339,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam kawalerkę 34,2m2 2 pokoje z widną kuchnią i balkonem, usytuowane w dobrej lokalizacji przy ul. Mickiewicza (blisko sklepy, galeria Tesco, park, pływalnia). Świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

155 000 zł55 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, dwustronne, bardzo ciepłe, po generalnym remoncie, częściowo umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Denkowska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

120 000 zł38 m² 3 166,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Trójkąt

Trójkąt,Ostrowiec Świętokrzyski

99 000 zł38 m² 2 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie rok temu. Czynsz 160 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2- pokojowe po remoncie, meble w kuchni, pokoje nieumeblowane. Mieszkanko jasne i przytulne. Tel.   Opłaty- 600zł+ czynsz (ok.230 zł) + opłaty (światło+ gaz)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliska