dowolna

Mieszkania umeblowane Ostrowiec Świętokrzyski - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ogrody

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

115 000 zł37 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stan mieszkania bardzo dobry, po remoncie, nowe okna, duży balkon, mieszkanie widne, ciepłe, słoneczne od południowej strony z widokiem na zieleń. Blok świeżo ocieplony. Niski czynsz, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

192 000 zł68 m² 2 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

okna na południe, północ,wschód. Powierzchnia całkowita do uzytkowania 80 m2.Płatność za 67,4 m2. Z jednego dużego balkonu sielankowy widok na łąki denkowskie, z 2giego balkonu na ulice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Pułanki,Ostrowiec Świętokrzyski

185 000 zł58 m² 3 189,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 58m2 z wystawą na północ-południe, w skład którego wchodzą 3 pokoje ( 18m2, 10m2, 9m2 ), kuchnia 8m2, łazienka ok. 4,5m2, osobne wc ok. 2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Sienkiewiczowskie

Sienkiewiczowskie,Ostrowiec Świętokrzyski

500 zł28 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, stan bardzo dobry, blisko szkoly, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pułanki

Pułanki,Ostrowiec Świętokrzyski

880 zł55 m² 16 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

blok blisko wsb, mieszkanie ma dużą kuchnię, osobne wc i łazienkę, umeblowane, pralka, lodówka, do wynajęcia od zaraz, 880zł/mc + opłaty licznikowe + kaucja tel   między 3-17 sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ogrody

Ogrody,Ostrowiec Świętokrzyski

180 000 zł69 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

przestronne mieszkanie; duży przedpokuj; 3 piwnice,w pobliżu sklepy,szkoła, bazarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

800 zł60 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajem+ opłaty+ zwrotna kaucja. Mieszkanie położone w dobrej lokalizacji ,miłe i spokojne sąsiedztwo ,trzypokojowe,calkowicie umeblowane -standard niezbyt wysoki. * jasna kuchnia,pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

119 000 zł34 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie! okazja! Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, po remoncie, ustawne, o podwyższonym standardzie, opomiarowane. Niski czynsz (ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa). Nowe okna pcv i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ogrody

Ogrody,Ostrowiec Świętokrzyski

195 500 zł70 m² 2 792,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

czteropokojowe przestronne mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nowa instalacja elektryczna, pięknie urządzony salon, kuchnia widna, w sąsiedztwie najładniejszy i największy w Ostrowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pułanki

Pułanki,Ostrowiec Świętokrzyski

600 zł58 m² 10,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia od 15 lipca cena 600pln+oplaty +jednorazowa kaucja wysokosc kaucji do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Spółdzielców,Ostrowiec Świętokrzyski

133 000 zł46 m² 2 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-3, 46,20 m kw.; wysoki parter, widna kuchnia urzadzona na wymiar, wymienione okna na PCV, parapety, gładź w całym mieszkaniu, wymieniona kuchnia i terma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pułanki

Pułanki,Ostrowiec Świętokrzyski

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ładne, zadbane, ciche, po generalnym remoncie, glazura, terakota, panele,kuchnia w zabudowie, przedpokój w zabudowie, nie wymaga żadnych nakładów finansowych,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

190 800 zł53 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wyremontowane(glazura,terakota,panele,nowe grzejniki,drzwi gerdy,rolety antywłamaniowe)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górzysta

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

700 zł50 m² 14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w centrum Ostrowca Św.- przy Rynku, dwupokojowe, całkowicie umeblowane i wyposażone z jasną kuchną, TV, pralka, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

128 800 zł46 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Atrakcyjna okolica szkoła przedszkole przychodnia Po remoncie-nowe okna,widna kuchnia,panele,glazura terakota.Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Słonecznym 8 w Ostrowcu Św. Na sprzedaż widne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

189 000 zł46 m² 4 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze przy ul. Sienkiewicza w Ostrowcu Świętokrzyskim. Widne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ogrody,Ostrowiec Świętokrzyski

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 46m2 mieści się na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Ogrody 31 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rosochy,Ostrowiec Świętokrzyski

514 000 zł70 m² 7 363,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, ul. Pogodna w Ostrowcu Św. Nowoczesne, ustawne mieszkanie o powierzchni 69,8m2 mieści się na drugim.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij