dowolna

Mieszkania Ostrowiec Świętokrzyski – oferty mieszkań

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

179 000 zł40,25 m² 4 447,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie 40 m centrum miasta, ul. Sienkiewicza 80 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie do remontu, o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze w niskim budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego 13

Kamienna Ostrowiec Świętokrzyski

372 820 zł60 m² 6 213,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przestronny, reprezentacyjny apartament z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Jasny salon z aneksem kuchennym i południowo-zachodnią ekspozycją zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego 13

Kamienna Ostrowiec Świętokrzyski

273 620 zł45 m² 6 080,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i przestronnym przedpokojem Mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na drugim piętrze, łączy funkcjonalny układ z komfortem codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego 13

Kamienna Ostrowiec Świętokrzyski

232 570 zł40 m² 5 814,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym Mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na pierwszym piętrze, oferuje funkcjonalny układ i komfortową przestrzeń do codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

249 000 zł48,10 m² 5 176,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Os. Słonecznym w Ostrowcu Św. Widne mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 mieści się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Spółdzielców,Ostrowiec Świętokrzyski

259 900 zł37,79 m² 6 877,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży widne mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w Ostrowcu Św. Przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 37,79 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Złotej Jesieni,Ostrowiec Świętokrzyski

569 000 zł78 m² 7 294,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św. Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

259 900 zł37,10 m² 7 005,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe po remoncie na ul. Polnej Mieszkanie po generalnym remoncie zakończonym w listopadzie 2025 r. znajduje się na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł61 m² 5 245,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 61m | 1 piętro | Rosochy 29 | Ostrowiec Świętokrzyski | do remontu Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,93 m (wraz z piwnicą) położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, Pułanki

Pułanki,Ostrowiec Świętokrzyski

490 000 zł69,77 m² 7 023,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m . Znajdziesz w nim trzy pokoje, w tym jasny salon oraz umeblowaną kuchnię z niezbędnymi sprzętami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radwana

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

330 000 zł58,20 m² 5 670,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje 58,2 m balkon 2 piętro winda Radwana 0% prowizji od kupującego kupujesz bez dodatkowych kosztów biura Master House Nieruchomości biuro naprzeciwko Sądu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł47,60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,60 m2, piętro 4/10 (winda) przy ul. Polnej w Ostrowcu Św. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł40 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Ostrowcu świętokrzyskim w osiedlu Słoneczne. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi do których jest bezpośrednie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł49,10 m² 42,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Homeserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 M2 w osiedlu Stawki, piętro 2/4. Mieszkanie dwustronne, posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46,01 m² 5 433,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkannie o pow. 46,01m 2 na parterze przy ul. Iłżeckiej. Mieszkanie to pełna własność, ma założoną księgę wieczystą i wykupiony udział.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47,80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec świętokrzyski ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,60 m2, piętro 4/4 przy ul. Kochanowskiego w Ostrowcu Św. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 wystawia do wynajmu mieszkanie o powierzchni 34 m2, piętro 2/4 przy ul. Iłżeckiej w Ostrowcu Św. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Hutnicze,Ostrowiec Świętokrzyski

369 000 zł88 m² 4 193,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe lokal mieszkalny, bez kw położony w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tadeusza Kościuszki. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34,15 m² 5 827,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 34,15 m 2 na 4 piętrze/4 na os. Słonecznym. Mieszkanie z księgą wieczystą. Mieszkanie o wystawie pd.-.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja homeserwis Nieruchomosci prezentuje do wynajmu kawalerkę o powierzchni 36 m2, piętro 4/4 w osiedlu Rosochy w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne, posiada pokój z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

239 000 zł48,89 m² 4 888,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Staszica w Ostrowcu Św. Ustawne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,89m2 położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Ogrody,Ostrowiec Świętokrzyski

339 000 zł68,71 m² 4 933,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na os. Ogrody w Ostrowcu Św. Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł57,76 m² 4 414,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57,76 m2 na 1 piętrze 4-piętrowiego bloku przy ul.Kochanowskiego w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne, środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł55,90 m² 30,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja homeserwis nieruchomości prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe przy ul.Jasnej w Ostrowcu Św., piętro 2/4. Mieszkanie o powierzchni 55,70 m2, składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł44,50 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul. Iłżecka 23, prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,50 m2, piętro 1/4, przy ul. Polnej w Ostrowcu Św.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł57,80 m² 38,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Agencja homeserwis nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 57 m2, piętro 3/10 w wieżowcu na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanie dwustronne (północ.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł63,97 m² 5 314,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż bardzo funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,96 m , położone na Osiedlu Patronackim w Ostrowcu Świętokrzyskim w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

239 000 zł50,12 m² 4 768,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim. Widne mieszkanie o powierzchni 50,12m2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł57,80 m² 34,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie w osiedlu Patronackim w Ostrowcu Św. Mieszkanie znajduje się na parterze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kopernika

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

270 000 zł59 m² 4 576,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Kopernika w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód),.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł58 m² 4 224,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanie jasne, dwustronne. Obecnie jest to mieszkanie trzypokojowe, ale istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju. Taki.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,83 m² 5 540,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokoje 47,83 m duży balkon ostrowiec świętokrzyski rosochy Środkowe Dwustronne Ciepłe Pełna własność z kw Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Pułanki

Pułanki,Ostrowiec Świętokrzyski

1 200 zł33,60 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego mieszkania na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim! Oferujemy Państwu kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,60 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł73,50 m² 5 836,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Nowa, niższa cena Było: 450 000 zł Jest: 429 000 zł Nie przegap tej okazji to moment na decyzję. 3 pokoje garderoba balkon nowsze budownictwo Osiedle Rosochy Ostrowiec Świętokrzyski Na sprzedaż.