Serce 0 Ulubione

Działki Ostrowiec Świętokrzyski Rzeczki

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Magonie

Magonie(Ostrowiec Świętokrzyski + 7 km)

185 000 zł5 707 m² 32,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta Sprzedaży Działki Budowlanej w Magoniach. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej o powierzchni 5707 m , nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Nieczulice

Nieczulice(Ostrowiec Świętokrzyski + 16 km)

275 000 zł15 909 m² 17,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 1,5909 ha we wsi Nieczulice gmina Pawłów. Działka z rozpoczętą budowa domu jednorodzinnego fundamenty i kanalizacja wg projektu. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 515 m² 65,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z prywatną drogą wewnętrzną na ulicy Langiewicza w miejscowości Szewna. Działka o powierzchni 1515m2 mieści się na ul. Langiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 165 m² 28,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 3165 m Rzechów-Kolonia | media | wz | dojazd z dwóch stron Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Rzechów-Kolonia, gmina Rzeczniów,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wawrzeńczyce

Wawrzeńczyce(Ostrowiec Świętokrzyski + 18 km)

160 000 zł5 337 m² 29,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Na sprzedaż działka rolno-budwlana o powierzchni 5337m2 numer ewidencyjny 221/4, położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Relaksowa

Brody(Ostrowiec Świętokrzyski + 12 km)

115 000 zł3 200 m² 35,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni 3200m2 przy ulicy Relaksowej w Brodach. Działki wąskie o szerokości od frontu około 13m z poszerzeniem do 16m, niewielki spadek.

Szczegóły ogłoszenia

159 200 zł1 990 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 1990 m , położona w malowniczej i spokojnej części Ostrowca Świętokrzyskiego, przy ulicy Józefówka. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Długa

Krynki(Ostrowiec Świętokrzyski + 12 km)

215 000 zł2 401 m² 89,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana we wsi Krynki w gminie Brody. Bardzo dobra lokalizacja w odległości około 1,5 - 2 km m.in. zespół szkolono-przedszkolny w Krynkach, urząd Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Oliwkowa

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

79 600 zł1 062 m² 74,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Ostrowcu Św. na ul.Oliwkowej, nr.ew.15/17 o pow. 1062m 2 , wymiary 23mx46,11m. Działka ma wydane warunki zabudowy. Uzbrojenie - energia elektryczna, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brody

Brody(Ostrowiec Świętokrzyski + 12 km)

170 000 zł8 900 m² 19,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z 3 przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 8900 m2, zlokalizowana w miejscowości Brody , pow. starachowicki. Nieruchomość.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij