dowolna

Domy w centrum Ostrowiec Świętokrzyski - Oferty sprzedaży i najmu

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący

Hutnicze,Ostrowiec Świętokrzyski

299 000 zł68 m² 4 397,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:582 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom na ustawnej, zadbanej działce w Ostrowcu Św. Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 65m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł166 m² 6 981,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Agencja homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 oferuje sprzedaż atrakcyjnego domu o pow. zabudowy 166 m2 w dzielnicy willowej Ostrowca, w bocznej uliczce nie generującej ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

850 000 zł368,72 m² 2 305,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:937 m²

| do sprzedania, położona w wyjątkowym miejscu, 2-kondygnacyjna kamienica, o pow. użyt. 177,27 m2 (pow. całk. 213,19 m2) zlokalizowana na działce o pow. 937 m2 Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł204 m² 1 455,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Agencja homeserwis Nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu w stanie surowym otwartym w dzielnicy Kolonia Robotnicza, wśród nowych domów jednorodzinnych, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom wolnostojący, ul. Siennieńska

Gutwin,Ostrowiec Świętokrzyski

249 000 zł67 m² 3 716,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:469 m²

Agencja home serwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom parterowy, murowany z cegły i pustaka o powierzchni użytkowej ok 65 m2, z działką 469 m2 przy ul. Siennieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kopaniny

Gutwin,Ostrowiec Świętokrzyski

1 199 000 zł274,25 m² 4 371,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Kopaniny. Działka o powierzchni około 1027 m zabudowana jest komfortowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 982 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękną posiadłość, villę z trzema garażami w bryle budynku, na działce o pow. 5534m 2. Bardzo dobra lokalizacja, nieruchomość położona "wręcz "w.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Piaski Henryków,Ostrowiec Świętokrzyski

589 000 zł182 m² 3 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:339 m²

Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni 182m2 usytuowany na działce o powierzchni 339m2 w Ostrowcu Św na ulicy Rodzinnej. Dom wybudowany w 1987r. To 3 kondygnacje z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Siennieńska

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski

2 200 000 zł360 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękny dom, z lokalem o charakterze usługowo-handlowym w części parterowej, na działce o powierzchni 1087 m 2. Nieruchomość atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł165 m² 3 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:494 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem mieszkalnym oraz budynkiem usługowym, położona w atrakcyjnej części Ostrowiec Świętokrzyski przy ul. Świętokrzyskiej. Całość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

519 000 zł142 m² 3 654,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Po więcej zdjęć i spacer wirtualny zapraszamy do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zieloną działką w Ostrowcu Św. na ul. Furmańskiej. Dwukondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bałtowska

Koszary,Ostrowiec Świętokrzyski

945 000 zł650 m² 1 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Gigantyczny potencjał: 650 m przy głównej drodze! Biznes, inwestycja lub Rezydencja Szukasz nieruchomości, która zarobi na siebie od pierwszego dnia? A może potrzebujesz przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią, ul. Krzemienna

Gutwin,Ostrowiec Świętokrzyski

795 000 zł260 m² 3 057,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży murowany, parterowy dom z mieszkalnym poddaszem, przy ul. Krzemiennej na Gutwinie. Dom z końca lat 70-tych po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł110 m² 9 072,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Agencja homeserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom piętrowy, wolnostojący o powierzchni 102 m2 na działce 1137 m2 przy ul. Czerwińskiego/ ul.Kuźnia w Ostrowcu Św. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kuźnia,Ostrowiec Świętokrzyski

889 000 zł107,17 m² 8 295,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży nowe, przestronne domy na ul. Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Po dużo więcej zdjęć oraz wizualizacje zapraszam do kontaktu. Cena dotyczy 1 domu.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł204 m² 1 602,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski

495 000 zł148 m² 3 344,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 148m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 644m w Ostrowcu Św. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł166 m² 7 048,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Garncarska

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski

380 000 zł107,20 m² 3 544,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Dom bliźniak o pow. 107 m w Ostrowiec Świętokrzyski, położony na ogrodzonej działce 6 arów w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom składa się z 5 pokoi, 2 kuchni i 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł220 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentuję Państwu dom na wynajem w Ostrowcu Św. ul. Nowe Piaski. Usytuowany w cichej i spokojnej okolicy blisko lasu, ścieżki spacerowej oraz rowerowej. Idealny dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kamienna,Ostrowiec Świętokrzyski

259 000 zł105 m² 2 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:826 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni ~105m2 w Ostrowcu Św. na ul. Żabiej. Dom wolnostojący, wybudowany w 1965r. To 1 kondygnacja mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z garażem, ul. Lelewela

Kuźnia,Ostrowiec Świętokrzyski

790 000 zł270 m² 2 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 726 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem, położona przy ul. Joachima Lelewela w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dom mieszkalny z 1920 roku o powierzchni zabudowy 187.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Bałtowska

Gutwin,Ostrowiec Świętokrzyski

1 249 000 zł198 m² 6 308,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agencja Nieruchomości homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski prezentuje sprzedaż pięknego domu o powierzchni całkowitej 198 m2 w bocznej uliczce w dzielnicy Koszary (boczna uliczka od.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro Nieruchomości Expert prezentuje na sprzedaż nowoczesny, starannie wykończony dom jednorodzinny położony w prestiżowej, kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Reymonta

Piaski Henryków,Ostrowiec Świętokrzyski

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:388 m²

Bez prowizji od klienta kupującego! Do sprzedaży murowany, piętrowy dom, na działce o pow. 388m 2 przy ul. Reymonta 11 w Ostrowcu Św. Dom z lat 70-tych po rozbudowie i modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

279 000 zł211 m² 1 322,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:870 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w centrum idealny do zaaranżowania pod biura, gabinety, mieszkania na wynajem czy inną działalność gospodarczą. Piętrowy dom z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zygmuntówka

Ludwików,Ostrowiec Świętokrzyski

620 000 zł170 m² 3 649,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 155 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny dom o powierzchni 169 m2, z dużym zadaszonym tarasem, na ulicy Zygmuntówka w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dom położony jest na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fiołkowa

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

1 350 000 zł130 m² 10 384,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, starannie wykończony dom jednorodzinny położony w prestiżowej, kameralnej części Ostrowca Świętokrzyskiego - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młyńska

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski

240 000 zł70 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:275 m²

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy Państwu do sprzedaży murowany, parterowy dom, w całości podpiwniczony, przy jednej z cichych uliczek w centrum miasta, ulicy Młyńskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstocice,Ostrowiec Świętokrzyski

369 000 zł105 m² 3 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zieloną działką w Ostrowcu Św. na ul. Podgórze. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 105m2 + garaż, usytuowany na działce 1050m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koszary,Ostrowiec Świętokrzyski

580 000 zł91 m² 6 391,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 011 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży parterowy, ekonomiczny dom w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ekonomiczny, parterowy dom zlokalizowany przy ul. Kąty Denkowskie, w Ostrowcu Świętokrzyskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kolonia Robotnicza,Ostrowiec Świętokrzyski

584 000 zł160 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:486 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w Ostrowcu Św. w cichej i spokojnej okolicy. Widny, przestronny dom o powierzchni 160m2, usytuowany na działce o powierzchni 486m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ludwików,Ostrowiec Świętokrzyski

990 000 zł145 m² 6 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 666 m²

Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni 145m2 w Miłkowie pod samym Ostrowcem Św. Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Kamienna,Ostrowiec Świętokrzyski

295 000 zł105 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:826 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Hutnicze,Ostrowiec Świętokrzyski

369 000 zł68 m² 5 426,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:582 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Kolonia Robotnicza,Ostrowiec Świętokrzyski

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:486 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rodzinna

Piaski Henryków,Ostrowiec Świętokrzyski

589 000 zł182 m² 3 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:339 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Koszary,Ostrowiec Świętokrzyski

580 000 zł91 m² 6 391,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 011 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kamienna,Ostrowiec Świętokrzyski

349 000 zł87 m² 4 011,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni 87,5m2 usytuowany na działce o powierzchni 605m2 w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski na ulicy Wierzbowej. Wybudowany w 1973r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowiec Świętokrzyski

Sienkiewiczowskie,Ostrowiec Świętokrzyski

510 000 zł160 m² 3 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Bez prowizji od kupującefgo. Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom z adoptowanym poddaszem i dwoma garażami, na działce o powierzchni 504 m 2 w centrum miasta, przy zbiegu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Kolonia Robotnicza,Ostrowiec Świętokrzyski

2 900 zł170 m² 17,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 791 m²

Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do wynajęcia przestronny, widny dom o powierzchni 170m2 w Ostrowcu Św. na ul. Nowe Piaski. Dom wolnostojący rozbudowany.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij